Юридическая компания «Law Empire».

Компания «Law Empire» - команда юристов, которая решит любые вопросы, связанные с недвижимым имуществом. Благодаря многолетнему опыту и отлаженной системы работы, мы ответим на все ваши вопросы в сфере недвижимости и оформим необходимые документы.     

  • Если вы мечтаете о собственном доме, но не знаете с чего начать оформление строительства;
  • имеете еще не приватизированную землю;
  • или целевое назначение вашего земельного участка не согласуется с вашими намерениями застройки;     или же провели реконструкцию здания без соответствующего разрешения.

 

МЫ РЕШИМ ВАШИ ВОПРОСЫ!

Конечно же, наша компания не выполняет данную работу самостоятельно. Годами мы наладили взаимоотношения с нашими партнерами и государственными учреждениями, включая БТИ, ДИАМ, ЦНАП и др.

Наша основная цель - это ВЫ - благодарный клиент с пакетом необходимых документов и решенными вопросами. Поэтому мы устанавливаем честную цену и выполняем документы в срок. Кроме этого, мы работаем только в соответствии с действующим законодательством Украины и несем полную ответственность за оформленные документы.

 

НАШИ УСЛУГИ:

ПОЧЕМУ МЫ?

РАБОТА

С НАШЕЙ КОМПАНИЕЙ

Бесплатная консультация, адаптированная к вашему вопросу
Работаем в удобное для Вас время
Обращение к юристу в режиме «онлайн»
Юридический анализ необходимых документов
Встреча в нашем офисе, либо в любом удобном для Вас месте
Четко определенные сроки исполнения оговоренных работ
100 % гарантия результата

САМОСТОЯТЕЛЬНАЯ РАБОТА

С ГОС. УЧЕРЕЖДЕНИЯМИ

Консультации не предусмотрены, или включают в себя «сухой» перечень законодательных норм
Нерациональное использование личного времени из-за постоянных очередей
Отсутствие специалистов на местах
Частые отказы из-за неполного пакета документов
Неудобство местоположения и часов работы
Несоответствие официальным срокам выполнения работ
Низкое качество услуг из-за черезмерной загруженности

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА:


100% защита
интересов
клиентов

только
официальные
документы

 
большой
опыт
работы


налаженная
система
оформления


быстрое
оформление и
выдача документов


минимальная
стоимость
без переплат

МЫ СОТРУДНИЧАЕМ:


государственная инспекция архитектуры и градостроительства

государственные регистраторы

государственные и частные нотариусы

органы местного самоуправления

бюро технической инвентаризации(БТИ)

архитектурные бюро и частные архитекторы

строительные компании

агентства недвижимости

ТИПИЧНЫЕ СИТУАЦИИ:

Будинок моїх батьків побудовано в 1983 році, які документи необхідні для його реєстрації?

Для державної реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р., подаються:

  1.  технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
  2.  документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси.

     Документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси, не вимагається у разі, коли державна реєстрація права власності проводиться на індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок, збудований на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі прав. У такому разі заявник в поданій заяві обов’язково зазначає відомості про кадастровий номер відповідної земельної ділянки.

     Для державної реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що розташовані на території сільських, селищних, міських рад, якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку, та які закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р.:

  1.  документ, що посвідчує речове право на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, у тому числі рішення відповідної ради про передачу (надання) земельної ділянки в користування або власність чи відомості про передачу (надання) земельної ділянки в користування або власність з погосподарської книги;
  2. виписка з погосподарської книги, надана виконавчим органом сільської ради (якщо такий орган не створений, - сільським головою), селищної, міської ради або відповідною архівною установою.
  3. технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
Які документі необхідні для реєстрації щойно збудованого будинку?

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно здійснюється на підставі ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 25 грудня 2015р. №1127 (в редакції постанови Кабінету міністрів України від 23 серпня 2016р. №553)

Для державної реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна подаються:

1) документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

2) технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;

3) документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси;

4) письмова заява або договір співвласників про розподіл часток у спільній власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна (у разі, коли державна реєстрація проводиться щодо майна, що набувається у спільну часткову власність);

5) договір про спільну діяльність або договір простого товариства (у разі, коли державна реєстрація проводиться щодо майна, будівництво якого здійснювалось у результаті спільної діяльності).

Чи можите ви допомогти в поділі будинку на двох власників?

Так, це можливо:

Для державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, що створюється шляхом поділу або об’єднання, подаються:

  1. документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його поділу або об’єднання (крім випадків, коли право власності на такий об’єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі прав);
  2. документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (крім випадків, коли об’єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу або об’єднання без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення);
  3. технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна;
  4. документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси (крім випадків поділу або об’єднання таких об’єктів нерухомого майна, як квартира, житлове або нежитлове приміщення тощо).

      Для державної реєстрації права власності та інших речових прав на майно, яке набувається у зв’язку з виконанням умов правочину, з якими закон та/або відповідний правочин пов’язує можливість виникнення, переходу, припинення таких прав, також подається документ, що підтверджує наявність факту виконання відповідних умов правочину.

     Для державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна у разі, коли в документах, що подаються для такої реєстрації, відсутні відомості про технічні характеристики відповідного об’єкта, також подається технічний паспорт на такий об’єкт.

      За бажанням заявника у разі зміни технічних характеристик об’єкта нерухомого майна для державної реєстрації права власності на такий об’єкт може бути подано технічний паспорт, що містить актуальні відомості про технічні характеристики об’єкта, незалежно від наявності таких відомостей в документах, що подаються для відповідної реєстрації.

      У разі коли зміни технічних характеристик об’єкта нерухомого майна відбулися у зв’язку з проведенням будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення, також подається документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

Як зареєструвати право власності на об'єднану земельнку ділянку?

Для державної реєстрації права власності на земельну ділянку, що створюється шляхом поділу або об’єднання, подаються:

документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку до її поділу або об’єднання (крім випадків, коли право власності на таку земельну ділянку вже зареєстровано в Державному реєстрі прав);

витяг з Державного земельного кадастру про новосформовану земельну ділянку.

технічна документація щодо поділу ( об’єднання) земельних діляно

АЛГОРИТМ СОТРУДНИЧЕСТВА:


Шаг 1
Позвоните
или оставьте
заявку на сайте


Шаг 2
Получите
бесплатную
консультацию


Шаг 3
Подготовьте
все необходимые
документы


Шаг 4
Встретьтесь
с нашим экспертом
в удобном для Вас месте


Шаг 5
Получите
необходимую Вам услугу
качественно и в срок

или свяжитесь с нами через один из популярных мессенджеров и получите консультацию онлайн:

Whats App

Skype

Viber

Telegram

Face Time

Также вы можете посетить нашу страницу Facebook или посмотреть YouTube канал.