Архітектурні проєкти

Архітектурний проєкт – це не тільки загальний вигляд споруди і картинки, а повноцінно продумані і прораховані архітектурні рішення, які в свою чергу узгоджені з конструктором і інженерами-суміжниками (Вентиляція, опалення, електроенергія і т.д.) Замовляючи архітектурний проєкт ви отримуєте: генплан ділянки, фасади, розрізи, план покрівлі, вузли, специфікації вікон і дверей та багато інших чертежі.

Архитектрурй проект

 Навіщо потрібен архітектурний проєкт?

Головне, що важливо знати, помилки в будівництві які можна допустити без архітектурного проєкту не менш значущі, ніж помилки без конструкторського проєкту.

  1. Архітектурний проєкт є основою для розробки конструктивних рішень. Так, на підставі ескізного проєкту теж можна частково зробити конструкторський розділ, але ескізний проєкт не дає повноцінного розуміння задумки архітектора і не дає відповідь на всі питання конструктора, на які відповідати доведеться вам.
  2. У проєкті буде зображено розташування будинку на ділянці згідно всіх норм, як він повинен співвідноситися з іншими будівлями і сусідськими ділянками. Це назавжди позбавить вас від імовірних спорів (а може і суду) з сосусідами. Так ж є можливість зробити розрахунок інсоляції, завдяки якій ви отримаєте чітке уявлення коли в будинку буде сонце, а яку сторону можна і зовсім залишити без вікон.

Ескізний проєкт– це перший етап початкового проєктування, що демонструє готову (оформлену) ідею клієнта. Створення ескізного проєкту – це значуща і дуже творча частина роботи. Ескізний проєкт представляє з себе основу для отримання дозвільної документації на будівництво, реконструкцію, перепланування будинків, що перевищують 300 м2  і комерційних будівель. Для невеликих приватних будинків архітектурний проєкт не є обов’язковим, проте ми рекомендуємо його розробку задля попередження можливих нюансів ще на етапі планування і уникнення їх під час будівництва.

Проєкт надається в типі начерку ескізами, в якому розкривається стильові, планувальні та об’ємно-просторові врегулювання.

Так само, він дає можливість сформулювати чіткі вимоги до робочого проєкту, який представляє собою більш детальний план і є документом, на підставі якого можна починати будівництво.

Які переваги ви отримуєте замовляючи архітектурний проєкт саме у нас?

Основною перевагою є комплексний підхід до вирішення питання, адже замовляючи проєкт у нас ви і надалі співпрацюєте з нами під час введення вашого будинку в експлуатацію, що значно зекономить ваш час на пошуки компанії, якій можна довіряти і бути впевненими за якість виконуваних послуг. До того ж, в нас передбачена особлива система знижок, за умови замовлення повного пакету документів.

Значною перевагою є якісне виконання проєктів, адже ми співпрацюємо з високо профільними архітекторами, які врахують всі ваші побажання та розроблять конструктивне рішення. Після розробки, співпрацюючи з нами, наші спеціалісти зможуть провести експертизу проєктів, перевіривши його відповідно до всіх норм.

Тож, не витрачайте час та зайві кошти, нехтуючи при цьому якістю послуг та звертайтеся в юридичну компанію Law Empire.

 Наші ціни та терміни виконання робіт.