Поділ та об’єднання земельних ділянок

Трапляються ситуації, коли потрібно продати, подарувати або розділити земельну ділянку. В таких випадках, наша компанія Law Empire зможе надати консультації та повністю оформити цей непростий процес.

Які ж вимоги при поділі та об'єднанні ділянок?

За чинним законодавством України, при поділі або об'єднанні земельних ділянок, потрібно подати запит до  відповідного державного органу для розробки технічної документації, яка є підставою для  присвоєння кадастрового номеру для кожної новоствореної ділянки. Тільки після цього, у вас з’являється право на реєстрацію нової земельної ділянки, що проводиться державним реєстратором.

Однак при неправильному заповненні документів, чи за відсутності будь-якого документи, державні реєстратори можуть відмовити у внесенні інформації до бази Державного реєстру. Часто при поділі земельної ділянки, виникають проблеми пов’язані з обтяженнями на ділянку, неможливість її поділу через комунікації, які проходять повз земельну ділянку, а також невідповідність з генеральним планом населеного пункту.

Вирішити ваші проблеми зможе наша група кваліфікованих юристів, яка в рамках діючого законодавства, домовиться з представниками державних установ чи співвласників землі та правильно оформить увесь необхідний пакет документів.

Але існують певні умови при поділі земельних ділянок. Зокрема, дана ділянка має бути визнана подільною. Автономність ділянки визначається за її площею, місцем розташування на території, технологічною та виробничою незалежністю. Також важливо, щоб після її поділу, менші частини  були з тієї ж категорії, що і первісна. Варто врахувати, що процедура поділу земельної ділянки між її власниками є чинною, тільки після оформлення документів, що вказують на межі ділянки. Після поділу розділені частини потрібно зареєструвати в Держгеокадастрі, після чого ви зможете отримати окремі кадастрові номери для кожної ділянки.

Документи необхідні для оформлення процедури поділу чи об'єднання земельної ділянки ділянки:

  • нотаріально завірена заява про поділ/об’єднання земельних ділянок ;
  • нотаріально завірена копія документів, що засвідчують право власності на земельну ділянку;
  • копія паспорту та ідентифікаційного коду фізичної особи або завірена копія установчого документа юридичної особи;
  • дозвільні документ на об’єкт будівництва (в разі, якщо на ділянці є будівлі та споруди);
  • довідка з органу місцевого самоврядування, в залежності від місце розташування земельної ділянки.

Орієнтовний строк оформлення всіх документів, присвоєння кадастрового номеру та отримання права власності - 14 календарних днів.

Чому варто звертатися саме до нас?

Наша  команда  кваліфікованих юристів надає високоякісні послуги в короткий термін. Бо увесь процес з моменту звернення  орієнтовно триватиме 7 днів. Це значно зекономить ваш час та прискорить процедуру.

Вам не доведеться відволікатися від своєї роботи та детально вивчати всю процедуру самостійно.  Адже ми консультуємо вас в процесі всієї роботи та відповідаємо за правильність документів.

 Наші ціни та терміни виконання робіт.