Зміна цільового призначення землі

Зміна цільового призначення земельної ділянки в Києві

Кожна земельна ділянка має своє цільове призначення, що дозволяє використовувати її для певних цілей.  Проте, часто виникає потреба використовувати землю в інших цілях.  В такому випадку, потрібно провести зміну призначення землі.  Після цієї процедури, Ви зможете використовувати вашу земельну ділянку на свій розсуд на законним підставах.

Зміна цільового призначення земельної ділянки самостійно, може стати для вас серйозним випробуванням, адже Вам доведеться зіткнутися з низкою проблем і купою умовностей.

В цьому випадку, набагато простіше і раціональніше, звернутися до професіоналів.  Наша компанія Law Empire - одна з кращих компаній на ринку України в сфері узаконення та оформлення об'єктів нерухомості.  Протягом оптимальних строків і за мінімальну ринкову ціну, Ви зможете змінити цільове призначення земельної ділянки з гарантією професіоналізму, оперативності і якості в кожному аспекті процедури.

Процес зміни цільового призначення землі

При зміні цільового призначення, існують закономірні етапи дій.  Насамперед, потрібно дізнатися, чи є можливість зміни цільового призначення даної землі.  Для цього на детальний територіальний план наносять межі земельної ділянки.  За рахунок оцінки плану зонування, визначається реальність зміни цільового призначення ділянки на бажану, за рахунок існуючих певних функціоналів використання і обмежень.  Дана вимога встановлено ст.  24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Фахівці Law Empire володіють широкими знаннями і достатнім досвідом, щоб швидко і кваліфіковано здійснити дану перевірку.  Після такого уточнення, замовник звертається до нотаріуса.

Далі слід виготовити проєкт землеустрою і погодити зміни із сусідами. Після цього слід узгодити проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення, що може зайняти досить багато часу.  Це питання залежить від місця розташування земельної ділянки та початкового призначення землі. Затвердження проєкту проводиться в органах місцевого самоврядування на сесії.

Наша компанія має можливість скоротити дану процедуру до оптимального часу, і незабаром Ви вже станете власником земельної ділянки, яка буде підходити для реалізації ваших планів.

Останні кроки в завершенні процесу - це отримання виписки з кадастру та свідоцтва про право власності землі вже зі зміненим призначенням.  У даній операції існують певні особливості, які пов'язані з Законом України «Про державний земельний кадастр» і які варто врахувати.  Згідно з цим законом, земля поділяється на категорії та підкатегорії.

Категорій землі є кілька:

  • сільськогосподарського призначення;
  • для житлового та громадського будівництва;
  • природоохоронного призначення (заповідники, національні парки);
  • оборонного та інші.

Більшість цих категорій має свої підкатегорії, які вивчаються і розглядаються в кожному випадку індивідуально.  Крім того, цільові призначення земельних ділянок реєструються в Державному земельному кадастрі, і при зміні призначення, туди також вносяться необхідні зміни, стосовно категорії, які вносяться відповідно до документів із землеустрою, або ж на  основі проєкту землеустрою, щодо процесу формування земельної ділянки, де заздалегідь передбачається зміна цільового призначення, а також вид використання земельної ділянки в діапазоні певної категорії землі

Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете оформити дану процедуру від одного до чотирьох місяців, в залежності від термінів затвердження проєкту землеустрою.  Звернувшись до нас, Ви можете бути спокійні і впевнені, що Ваше замовлення буде зроблений швидко і якісно.

Наші ціни та терміни виконання робіт.