Присвоєння кадастрового номера

Кадастровий номер ділянки - унікальний номер певного зразка, який присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації. Наявність у земельної ділянки кадастрового номера дозволяє знайти його місце розташування на Публічної кадастровій карті, а також отримати всю інформацію про земельну ділянку (площа,  забудова, цільове призначення тощо).

Підставою для присвоєння кадастрового номера є право власності на землю, отримане до 2003 року або право на оренду (акт на право власності, акт на оренду землі).

Змінюється даний номер при поділ, об'єднання двох і більше ділянок, інформація про що також вноситься до Державного земельного кадастру.

Особливості присвоєння номера дільниці

Отримати номер для земельної ділянки досить складно. Щоб земельну ділянку було внесено до Земельного кадастру, потрібно виконати ряд операцій. Особливе значення при цьому надається підготовці технічної документації та проведення геодезичної (кадастрової) зйомки. Виявлені технічні помилки в документах або неправильно проведена зйомка є підставою для повернення всього пакета документів на приватизацію і відмови в присвоєнні номера. Тому, щоб уникнути питань, варто скористатися допомогою фахівців, які зможуть оформити дану процедуру правильно і зі значною економією вашого часу.

Які переваги ви отримаєте працюючи з нашими фахівцями:

  • проведення геодезичної (кадастрової) зйомки об'єкта в найкоротші терміни;
  • підготовка технічної документації ділянки;
  • юридичний супровід в Управлінні земельних ресурсів;
  • зустріч і передача готових документів у зручний для вас час.

Завдяки виконаній нами роботі вам точно не доведеться турбуватися про можливе отримання відмови про приватизацію і витрачати свій час на оформлення даної процедури.

 Необхідні документи

Щоб кадастрові роботи були проведені в установлений законом термін, ми повинні своєчасно отримати такі документи:

  • копії документів на право власності на земельну ділянку, завірені у нотаріуса;
  • копія паспорта та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);
  • копії правовстановлюючих документів (для юридичних осіб);
  • довідка про членство в садовому товаристві (необхідна особам, чий земельна ділянка розташована в садовому товаристві);
  • копія довідки про присвоєння адреси.

В індивідуальних випадках можуть знадобитися і інші документи.


 

Вартість послуги

Всі роботи по присвоєнню земельній ділянці номера оформлюються з дотриманням чинного законодавства. В середньому, оформлення документів триває  15 днів. Вартість наданої послуги залежить від  складності. Результатом кропіткої праці наших співробітників, стає отримання власником ділянки виписки з державного земельного кадастру про присвоєння їй кадастрового номера.

Наші ціни та терміни виконання робіт.