Експертиза проєктів

Експертиза проєктів будівництва

Експертиза проєктів будівництва – складна та комплексна процедура, яка вимагає наявності спеціальних знань та відповідних ліцензій. Саме тому, важливо серйозно підійти до питання вибору експертної організації, котра здійснить повну системну експертизу вашого проєкту та розробить професійний звіт, який містить інформацію про дотримання вимог до міцності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, охорони праці, пожежної і техногенної безпеки, енергозбереження та кошторисної частини проєкту будівництва. За наявності помилок та недотримання вимог законодавства, наші експерти обов’язково їх зазначать, адже ми дорожимо нашими клієнтами та репутацією.

Важливо зазначити, що відповідно до законодавства, обов'язковій експертизі підлягають проєкти будівництва об'єктів, що:

  • за класом наслідків належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками;
  • споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами;
  • споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. гривень.

Експертиза інших проєктів будівництва або окремих розділів проєктної документації проводиться за рішенням власника. А оскільки, експертизу не може проводити розробник проєкту будівництва, то замовник має право на свій розсуд обрати експертну організацію, яка буде відповідати вимогам якості, професіоналізму та гарантійним строкам виповнення роботи.

Саме такою є наша компанія Law Empire, яка має справжніх професіоналів з відповідними ліцензіями та проведе комплексну експертизу вашого проєкту. Окрім цього, ми допоможемо вам оформити документи для повідомлення про початок будівництва та введення в експлуатацію, розробити технічний паспорт на об’єкт та ін..

Таким чином, звернувшись до нас, ви не тільки отримаєте повний спектр  послуг, але й зекономите час на пошук відповідальних виконавців та юристів, які надають повний супровід будівництва вашого об’єкту з моменту перевірки проєкту до державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

 Наші ціни та терміни виконання робіт.