Реєстрація права власності

Реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна

Реєстрація права власності об’єкта нерухомого майна – завершальний етап оформлення документів на нове будівництво, реконструкцію чи перепланування. Адже тільки після внесення даних в Єдиний державний реєстр речових прав на нерухоме майно, ви станете власником об’єкта нерухомого майна та зможете вільно ним розпоряджатися.

Для того щоб оформити речові права, необхідно підготувати і подати державному реєстратору чи нотаріусу такі документи:

  • паспорт та ідентифікаційний код;
  • заяву про оформлення права власності;
  • документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку;
  • декларацію про готовність до експлуатації об’єкту;
  • технічний паспорт;
  • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору та/або внесення плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме довідку про присвоєння поштової адреси, видану органом місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта, та внесену до ЄДЕССБ (єдина державна електронна система у сфері будівництва), уповноваженим органом, що видавав документ у паперовому вигляді, згідно прийнятої від 07 липня 2021 року Постанови КМУ № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адреси об`єктам будівництва, об`єктам нерухомого майна». .

 

Які послуги з оформлення нерухомості надає наша компанія?

Ми – юридична компанія з 10-річним стажем роботи з нерухомим майном, тому маємо вже чималу кількість партнерів, серед яких і нотаріуси і державні реєстратори та сталу систему роботи. Тому, звернувшись до нас, Ви зможете бути впевнені в якості і швидкості наданих послуг, не витрачаючи при цьому свій час та зайві кошти.

Так як, наші клієнти зазвичай замовляють повну процедуру введення в експлуатацію, включно з внесенням даних до реєстру речових прав, то дана операція є значно дешевшою.

Окрім цього, Ви отримаєте юридичну консультацію з вашого питання та повний юридичну експертизу документів.

Наші ціни та терміни виконання робіт.