Введення в експлуатацію нежитлових приміщень

Введення в експлуатацію офісно-торгових і промислових об'єктів

Одним з головних і вже фінальних етапів будівництва житлового або нежитлового об'єкта - є введення в експлуатацію. Цей етап передбачає наявність у замовника документа, який підтверджує відповідність об'єкта всім стандартам, нормам і є фактичним дозволом для вільного користування та розпорядження об'єктом. Наша компанія вже не перший рік надає послуги введення в експлуатацію офісів та інших промислових об'єктів.

Важливо розуміти, що перед тим як почати будівництво необхідно отримати дозвіл від ДІАМ, інформацію про який Ви можете почитати тут.

Порядок та перелік документів для введення в експлуатацію нежитлових приміщень

Після того, як об'єкт побудовано, наш технік БТІ зможе виконати повноцінну інвентаризацію, в результаті якої оформляється технічний паспорт на об'єкт. У ньому вказується стан об'єкта, вартість, площа і об'єм і інші показники.

Далі, необхідно оформити акт, який підтверджує виконання робіт, який завіряється страховою компанією, субпідрядником, підрядником, замовником.

Після, зібравши всі необхідні документи, ви зможете отримати сертифікат про введення в експлуатацію. Для цього Вам необхідно зібрати такі документи:

  • копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіції;
  • проєктна документація на будівництво;
  • копії документів про призначення осіб, відповідальних за виконання будівельних робіт, та осіб, які здійснюють авторський і технічний нагляд;
  • інформація про ліцензії, що дає право на виконання будівельних робіт і їх кваліфікаційні сертифікати;
  • результати оцінки впливу на навколишнє середовище (в окремих випадках);
  • експертиза проєкту;
  • містобудівні умови і обмеження;
  • підтвердження про сплату пайової участі;
  • технічний паспорт.

Чому варто звернутися саме до нас?

У нас працює команда, що володіє найвищим рівнем професіоналізму, яка допоможе ввести в експлуатацію офісні об'єкти, адже дана процедура є досить складною і вимагає уважності і правильного підходу до складання і юридичної перевірки документів.

Крім цього, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, для того щоб повністю зануриться в питання і вирішити його найбільш правильним і бажаним для вас способом.

Тому, не варто ризикувати вашим об'єктом і часом і звертайтеся до нас...

Читати додатково:

Наші ціни та терміни виконання робіт.