Підключення до мереж

Підключення газу

Підключення газу - це трудомісткий процес, який вимагає значних витрат часу та моральних зусиль.  Це і    узгодження всієї необхідної для газифікації об'єкта документації, отримання технічних умов, складання проєкту газифікації об'єкта,   реалізація проєкту газифікації, технічне приєднання та підключення і перевірка обладнання.

Підключення до електромереж

Підключення електрики до житлового будинку або ділянки в приватному секторі зазвичай здійснюється від опор повітряної лінії електропередач зі встановленням  лічильника в шафі обліку за межами ділянки. Однак, для укладення договору з обленерго недостатньо виконати монтаж, спершу потрібно зібрати необхідних пакет документів, отримати технічні умови, виконати і узгодити проєкт електропостачання.

"Зелений тариф"

У випадку ком Ви вирішили не від кого не залежати і забезпечити себе енергією з альтернативних джерел (сонячної , вітрової) юристи компанії Law-Empire  допоможуть Вам здолати всі бюрократичні перепони і оформити собі «зелений тариф». Саме тому підготовку, виготовлення та отримання цих документів,   контроль над проведенням робот з підключення та інші юридичні питання наша компанія може взяти на себе.

Ми зробимо це швидко і професіонально.

Отже звертайтесь до Law-Empire, якщо Вам треба: