Будівництво та введення в експлуатацію

В процесі будівництва житлових чи офісних приміщень, важливою складовою є юридичне оформлення дозвільної документації. Деякі документи (МБУ-містобудівні умови чи будівельний паспорт) необхідно оформлювати ще до початку будівництва. Але і під час будівництва необхідно отримувати дозвільні документи. Тому оформлення документації включає в себе декілька етапів і закінчується при введенні в експлуатацію об'єкта та оформлення права власності на нього. Наприклад, порядок оформлення дозвільної документації при будівництві індивідуального житлового будинку включає в себе різні етапи...

Порядок оформлення дозвільної документації при будівництві індивідуального житла:

Компанія Law-Empire надає своїм клієнтам правову допомогу на всіх етапах введення в експлуатацію об'єкта нерухомого майна. Ви можете отримати консультацію та замовити:

Наші спеціалісти кваліфіковано допоможуть Вам на кожному з етапів введення в експлуатацію.

Починаючи з 2020 року почала діяти система електронного подання та реєстрації дозвільних документів через електронний кабінет на сайті Порталу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Станом на 2021 рік, вона поширюється не на всі види дозвільних документів та є обмеженою. Дізнавайтесь у наших спеціалістів нюанси, стосовно реєстрації саме Вашого об’єкту будівництва через електронну систему подання.